Testy

Zde jsou odkazy na testy, které mají slouži k procvičení a ověření znalostí. Neslouží jako podklad pro hodnocení, jde jen o informaci dětem i mně, jak se komu v daném učivu daří.

Testy mají u každé otázky časový limit, proto se může stát, že někdo některé otázky nestihne. Já tak mohu zjistit, které otázky (příklady) jsou pro děti nejobtížnější. Testy je možné opakovat. Před spuštěním testu je potřeba vyplnit uživatelksé jméno. Prosím o užití křestního jména a prvního písmene příjmení. V případě, že stejný test bude dítě zkoušet několikrát, prosím i o uvedení, o kolikátý pokus jde. (např. Iva Z. 2 znamená, že Iva Zvárová dělá stejný test podruhé). Děkuji.

Pro spuštění testu stačí kliknout na název testu. U každého testu bude datum, do kdy je možné ho zkoušet. U některých může být uvedeno, co si mají děti připravit, aby ho mohly vyplnit (např. papír a tužku na výpočet).

(U testů se spouští zvuky, proto opatrně s hlasitostí. Po kliknutí na odkaz se objeví úvodní obrazovka, kde se dole vyplní jméno a kliknutím na zelené tlačítko se spustí test. Potom se vždy objeví příklad/slovo/sousloví a po načtení otázky se ukážou 4 možné odpovědi, z nichž jedna je správně. U příkladů je poměrně krátký časový limit, proto je dobré, když bude dítě počítat už při načítání otázky a pak jen vyhledá správnou odpověď. Na tu klikne. Po každé odpovědi se ihned ukáže, jestli byla správně. Pro spuštění další otázky je nutné kliknout na tlačítko Next. Po skončení testu se zobrazí celkové skóre a odkaz na stránku s výsledky ostatních.)